Cube 2: Sauerbraten na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Cube 2: Sauerbraten - darmowy FPS oparty na zmodyfikowanym i odświeżonym nieco silniku pierwszej części Cube.

W grze, zdecydowanie największy nacisk położono na dynamikę, aktywność i żwawość rozgrywki. Wszystko działa płynnie, co bardzo cieszy zwłaszcza przy bardzo energicznych i efektownych akcjach. Ma to bez wątpienia wpływ na to, iż gra staje się dużo bardziej wciągająca zapewniając jednocześnie ponadprzeciętne doznania i odczucia z prowadzonej rozgrywki. Do gustu przypada od razu to, że po zestrzeleniu przez przeciwnika błyskawicznie i bez żadnych opóźnień powracamy do gry mogąc jeszcze w międzyczasie zapoznać się z aktualnym rankingiem mapy.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów?

Cube 2: Sauerbraten należy zdecydowanie do gier łatwych w obsłudze. Już przy pierwszym włączeniu szybko zaczynamy orientować się w strukturze gry. Posiada ona bowiem przejrzyste menu i zrozumiały interfejs nawet dla mało wprawionych graczy. Bez problemu namierzamy jeden z trzech dostępnych trybów i wybieramy ten, w którym akurat mamy ochotę na małą demolkę.

Do wyboru jest: Multiplayer, gdzie stajemy do rywalizacji z innymi graczami, Bot Match, w którym w konflikt wchodzimy z komputerowymi często mniej lub bardziej inteligentnymi przeciwnikami oraz Campaign, gdzie przyjdzie nam zmierzyć się z rozpisaną listą nietuzinkowych misji do wykonania. Całości towarzyszy wyrazista i krzepka ścieżka dźwiękowa zagrzewająca do współzawodnictwa i pojedynków.

Grę Cube 2: Sauerbraten można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje samodzielnego dodatku do Warhammer 40,000: Dawn of War II, czyli Retribution, piłkarskiego Inazuma Eleven dla Nintendo DS, a także bardzo rozreklamowanego Homefront. Warto też zapoznać się z zapowiedzią gry Alice: Madness Returns - tytuł mocno podziała na psychikę… Nie zapominajcie również o kolejnym konkursie.

Zaś amatorów budowania miast w telefonie ucieszyć może również informacja, że od dzisiaj do niedzieli sieć Orange udostępnia bezpłatnie swoim abonentom pełną wersję gry SimCity Deluxe (Java). Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści SIMCITY pod numer 80200. W odpowiedzi przesłany zostanie SMS z linkiem, za pomocą którego gra zostanie pobrana i zainstalowana w telefonie. Grę pobierać można od dziś, od godz. 20.00, do niedzieli, do godz. 23.59.

© dobreprogramy

Komentarze