reklama

CubeDesktop 1.1.3

Strona główna Aktualności

O autorze

W bazie programów oferowanych przez nasz vortal pojawiła się dziś bardzo ciekawa aplikacja pozwalająca w łatwy sposób uzyskać efekty znane z systemu Linux i Mac OS X w Windows.

CubeDesktop, bo o nim mowa, dostarcza użytkownikom Windows w pełni funkcjonalne, trójwymiarowe pulpity znane z systemu Linux. Aplikacja pozwala m. in. na obracanie w dowolny sposób wirtualnego sześcianu z pulpitami, zarządzanie oknami aplikacji czy podglądanie wszystkich przestrzeni jednocześnie.

Wszystkie elementy widoczne na sześcianie wyświetlane są w czasie rzeczywistym dzięki czemu użytkownik ma możliwość podglądu tego co się dzieje na danym pulpicie, a dodatkowo każda przestrzeń może posiadać własne ikony i tapetę. Poza tym w CubeDesktop, po najechaniu myszką na odpowiednią krawędź pulpitu, można zdefiniować zdarzenia, skróty klawiszowe oraz efekty specjalne. Inną, ciekawą opcją oferowaną przez program jest funkcja pozwalająca nadawać własne nazwy wirtualnym pulpitom, np. InternetDesktop, WorkDesktop.

Najnowszą wersję aplikacji CubeDesktop 1.1.3 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Akcesoria -> Rozszerzenia i powłoki pulpitu

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić