Cubic Climber 1.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dla tych wszystkich, którzy marzyli o wspinaczce wysokogórskiej, ale lęk wysokości czy inne czynniki nie pozwalały im na realizację takiego właśnie snu, powstał darmowy projekt Cubic Climber. Wcielamy się tutaj w kanciastego sportowca, który musi szybko i zręcznie chwytać się członkami ścian, by wdrapywać się wyżej. Jak to w życiu, jeden nieostrożny ruch prowadzi do upadku oraz rozpoczynania wyzwania całkiem na nowo.

Tytuł opracowano z myślą o ćwiczeniu zręczności samotnie na komputerze, a także rywalizację po sieci. Kiedy tylko serwery są włączone, można się zalogować na swoje konto, zmodyfikować wygląd postaci, a potem walczyć z innymi na czas, wczytując ich duchy i próbując pobić rekordy. Zabawa offline podzielona została zaś na samouczek, a także garść obszarów treningowych, przygotowujących do wspinaczki po sieci..

Samej rozgrywce bliżej programom do nauki pisania na klawiaturze, niż typowym zręcznościówkom. Na ekranie kolejno pojawiają się kombinacje klawiszy, które należy wcisnąć, aby zmienić położenie ręki czy nogi. Dla urozmaicenia, raz na jakiś czas dochodzą do tego sekwencje, na które mamy zaledwie kilka sekund, zanim samoistnie odczepimy się od ściany. Trzeba uważać, bowiem cyfry łatwo pomylić z literami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!