Cucusoft Net Guard Cucusoft Net Guard 2.3.4.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Cucusoft Net Guard to bezpłatne i niezwykle przydatne narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników korzystających z Internetu, a także dla administratorów sieci lokalnych lub osiedlowych. Przy użyciu programu możemy kontrolować i monitorować w czasie rzeczywistym wykorzystanie łącza internetowego.

Korzystając z programu możemy przydzielić miesięczny limit transferu danych oraz z utworzonego wykresu odczytać najważniejsze informacje odnośnie wykorzystanego transferu plików w danym miesiącu. Dodatkowo Cucusoft Net Guard wyświetla, które programy najwięcej pobrały lub wysłały dane do Internetu.

W programie znajdziemy również narzędzie do monitorowania wszystkich aktywnych połączeń wychodzących i przychodzących. Za jego pomocą możemy obserwować prędkości pobierania i wysyłania danych przez różne aplikacje i procesy działające w tle systemu operacyjnego. Cucusoft Net Guard służy również do zwiększania transferu danych, unieszkodliwiania złośliwego oprogramowania, a także do dokładnego sprawdzania szybkości łącza szerokopasmowego.

Na szczególną uwagę zasługuje również dodatkowa funkcja, która monitoruje i kontroluje wszystkie połączenia z siecią szerokopasmową. Wyświetla ona szczegółową listę ze wszystkimi aktywnymi połączeniami, z której możemy z łatwością odczytać nazwę wszystkich plików, protokoły TCP/UDP oraz zewnętrzne i wewnętrzne adresy IP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!