Cukiereczek 1.02.3

Strona główna Windows Dom Zdrowie i uroda
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cukiereczek to aplikacja, która stworzona została z myślą o osobach chorych na cukrzycę. Pozwala ona użytkownikowi na prowadzenie dzienników samokontroli, a także rejestrowanie wielu istotnych w przebiegu choroby informacji o pomiarach glukozy i ciśnieniu krwi.

Program daje użytkownikowi możliwość prostego i wygodnego przechowywania informacji o indywidualnym przebiegu choroby. Cukrzycy mogą przy jego użyciu rejestrować ważne dane o poziomie glukozy we krwi oraz ciśnieniu, terminach wizyt lekarskich i ich szczegółów. Atutem aplikacji jest funkcja generowania wykresów, pozwalająca na graficzną reprezentację pomiarów poziomu glukozy w zadanych odcinkach czasu.

Cukiereczek posłużyć również może jako narzędzie pomocne przy wyznaczaniu odpowiedniej diety cukrzycowej. Zawiera ono tabele indeksów i ładunków glikemicznych oraz kalkulatory, pozwalające na obliczanie współczynnika masy ciała BMI.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.
  2. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!