CursorFX 4.03

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CursorFX to niewielki program pozwalający na stworzenie własnego kursora i ustawienie go jako domyślnego w systemie Windows.

Aplikacja umożliwia wybór spośród wielu różnych wzorów począwszy od standardowych, a skończywszy na zupełnie nietypowych kursorach jak śrubka, dłoń czy... lizak. CursorFX pozwala między innymi na wybór kursorów znanych z innych systemów operacyjnych - na przykład z Mac OS X. Do wyboru mamy również efekty związane z kursorem. Dotyczą one klikania, przesuwania, czy wczytywania poszczególnych elementów, a także na przykład dźwięków. Z programu możemy korzystać także z poziomu ustawień myszki i kursora w Panelu sterowania. Użytkownicy mogą pobierać dodatkowe kursory ze strony producenta.

Program dostępny jest również w wersji rozbudowanej, za którą trzeba jednak zapłacić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!