r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CursorSense 1.3.4

Strona główna Mac Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CursorSense to aplikacja pozwalająca dostosować zachowanie kursora myszy, a konkretnie dopasować przyspieszenie i czułość. Ustawienia można definiować dla wielu urządzeń osobno, także dla myszy bezprzewodowych i gładzików. Znajduje się tu więcej opcji niż w Preferencjach.

CursorSense przyda się w grafice lub grach, gdzie przydać się może liniowe poruszanie się kursora. By nie było powolne, warto dopasować czułość, czyli parametr decydujący o tym, jak daleko przemieści się kursor, gdy mysz przesunie się o cal. Program pozwala także zwolnić ruchy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

r   e   k   l   a   m   a

Program pozwala zmieniać parametry dla każdego urządzenia osobno i zawiera przykładowe ustawienia dla różnych scenariuszy.

Program można testować przez 20 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.