r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CustomizerGod 1.7.6.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

CustomizerGod to rozbudowane narzędzie służące do dostosowywania wyglądu systemu operacyjnego Windows. Stanowi ciekawą alternatywę dla Resource Hacker.

Galeria programu

Dzięki niemu możemy zmienić wygląd dowolnego elementu systemu operacyjnego Windows w taki sposób, by odpowiadał naszym preferencjom. CustomizerGod pozwala na zmodyfikowanie przycisku Start, rozmaitych ikon (dyski, bateria, aplikacje, foldery, itd.), a nawet umożliwia dostosowanie wyglądu ekranu logowania.

CustomizerGod adresowany jest do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Nie trzeba się obawiać, że po wprowadzeniu zmian systemu Windows nie będzie działał poprawnie – narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i w dodatku bezpieczne, więc z powodzeniem mogą z niego zrobić użytek wszyscy posiadacze Windowsa.

Szczegółowa lista funkcji oferowanych przez CustomizerGod (są ich tysiące) znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Semtex   18 #6 12.02.2016 20:21

@paweeloss: Odpal na podniesionych prawach: prawym na ikonkę: Uruchom jako Admin ;)

paweeloss   9 #5 12.02.2016 18:56

U mnie program nie spisał się. Żadna podmiana ikonek, niczego nie wnosiła. Po prostu program nie akceptował zmiany ikonek, a nawet nie był dostepny przycisk, do zatwierdzenia ustawień. Bubel. Po prostu.

Autor edytował komentarz.
Semtex   18 #4 12.02.2016 17:33

Z tego co widzę to soft podmienia pliki w .dll systemu, czyli dochodzi do wymiany 1:1 to nie jest nic co mogłoby mieć wpływ na większe lub mniejsze obciążenie systemu, jednak zalecałbym jakiś punkt przywracania przed zabawą z tym softem, niestety, jeżeli coś pójdzie nie tak przy podmianie, na przykład, plików w shell32.dll to system "nie wstanie", wtedy można go przywrócić przez "Napraw Komputer" (F8 na starcie), jednak na Windows 8 i w górę jest to skutecznie utrudnione przez durnowate praktyki MS zablokowania łatwego dostępu do trybu awaryjnego.

xenonisbad   5 #3 12.02.2016 17:06

@JakubJarysz: W jaki sposób zmiana obrazków miałaby obciążać system?

JakubJarysz   2 #2 12.02.2016 14:24

Ma ktoś może informacje czy mocno obciąża system, jak się sprawuje itp? Będę zobowiązany za informacje :)

  #1 12.02.2016 14:11

Co to za tapeta na screenie?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.