CustomizerGod CustomizerGod 1.7.6.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CustomizerGod to rozbudowane narzędzie służące do dostosowywania wyglądu systemu operacyjnego Windows. Stanowi ciekawą alternatywę dla Resource Hacker.

Dzięki niemu możemy zmienić wygląd dowolnego elementu systemu operacyjnego Windows w taki sposób, by odpowiadał naszym preferencjom. CustomizerGod pozwala na zmodyfikowanie przycisku Start, rozmaitych ikon (dyski, bateria, aplikacje, foldery, itd.), a nawet umożliwia dostosowanie wyglądu ekranu logowania.

CustomizerGod adresowany jest do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Nie trzeba się obawiać, że po wprowadzeniu zmian systemu Windows nie będzie działał poprawnie – narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i w dodatku bezpieczne, więc z powodzeniem mogą z niego zrobić użytek wszyscy posiadacze Windowsa.

Szczegółowa lista funkcji oferowanych przez CustomizerGod (są ich tysiące) znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Podgląd głównej biblioteki ikon, prosta podstawowa zmiana ikony i przywrócenie starych ustawień
Żeby naprawdę fajnie i konsekwentnie pozmieniać, trzeba posiedzieć
ocena użytkownika
26.07.2020 11:43 • Recenzja do wersji 1.7.6.1

Program prosty w obsłudze w sensie takim, że zmiana pojedynczej ikony nie wymaga rozpruwania systemu wierszem polecenia i latania po podfolderach. Jeśli chodzi nam o rzeczy typu zmiana wyglądu folderów Dokumenty i Muzyka w folderze użytkownika, to można to zrobić bez większych przygotowań. Program nie zapewnia jednak jednoklikowych rozwiązań na cały system. Konsekwentna personalizacja oznacza po pierwsze konieczność pozbierania z zewnątrz plików ico, po drugie - wczytania się w detale. Przy szerszej podmianie bibliotek ryzykujemy klasycznie, że coś nie wyświetli się w ogóle, więc pomału i spokojnie.