r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CustomizerGod 1.7.6.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CustomizerGod to rozbudowane narzędzie służące do dostosowywania wyglądu systemu operacyjnego Windows. Stanowi ciekawą alternatywę dla Resource Hacker.

Dzięki niemu możemy zmienić wygląd dowolnego elementu systemu operacyjnego Windows w taki sposób, by odpowiadał naszym preferencjom. CustomizerGod pozwala na zmodyfikowanie przycisku Start, rozmaitych ikon (dyski, bateria, aplikacje, foldery, itd.), a nawet umożliwia dostosowanie wyglądu ekranu logowania.

CustomizerGod adresowany jest do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Nie trzeba się obawiać, że po wprowadzeniu zmian systemu Windows nie będzie działał poprawnie – narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i w dodatku bezpieczne, więc z powodzeniem mogą z niego zrobić użytek wszyscy posiadacze Windowsa.

Szczegółowa lista funkcji oferowanych przez CustomizerGod (są ich tysiące) znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   6 #8 26.12.2017 12:49

Rozczarował. Z większości opisów po sieci wychodzi mega wypasiony zmieniacz absolutnie wszystkiego, w praktyce trzeba wiedzieć, co podmenić i gdzie. Jak mam sama podmieniać ręcznie, to mogę i bez programu.

Semtex   20 #6 12.02.2016 20:21

@paweeloss: Odpal na podniesionych prawach: prawym na ikonkę: Uruchom jako Admin ;)

  #5 12.02.2016 18:56

U mnie program nie spisał się. Żadna podmiana ikonek, niczego nie wnosiła. Po prostu program nie akceptował zmiany ikonek, a nawet nie był dostepny przycisk, do zatwierdzenia ustawień. Bubel. Po prostu.

Autor edytował komentarz.
Semtex   20 #4 12.02.2016 17:33

Z tego co widzę to soft podmienia pliki w .dll systemu, czyli dochodzi do wymiany 1:1 to nie jest nic co mogłoby mieć wpływ na większe lub mniejsze obciążenie systemu, jednak zalecałbym jakiś punkt przywracania przed zabawą z tym softem, niestety, jeżeli coś pójdzie nie tak przy podmianie, na przykład, plików w shell32.dll to system "nie wstanie", wtedy można go przywrócić przez "Napraw Komputer" (F8 na starcie), jednak na Windows 8 i w górę jest to skutecznie utrudnione przez durnowate praktyki MS zablokowania łatwego dostępu do trybu awaryjnego.

xenonisbad   5 #3 12.02.2016 17:06

@JakubJarysz: W jaki sposób zmiana obrazków miałaby obciążać system?

JakubJarysz   2 #2 12.02.2016 14:24

Ma ktoś może informacje czy mocno obciąża system, jak się sprawuje itp? Będę zobowiązany za informacje :)

  #1 12.02.2016 14:11

Co to za tapeta na screenie?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.