r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cut the Rope 2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Sympatyczny Om Nom powraca w drugiej części słynnej gry na Androida. W przeciwieństwie do poprzedniego tytułu, tym razem rozgrywka odbywa się na świeżym powietrzu zamiast we wnętrzu kartonu, tak rozpoznawalnego dla tej produkcji.

Galeria programu

Cut the Rope 2 nadal jednak polega na przecinaniu sznurków w odpowiednim momencie, tak, aby zdobyć wszystkie z trzech rozmieszczonych na poziomach gwiazdek, a jednocześnie dostarczyć naszemu Om Nomowi słodki cukierek prosto do pyszczka. Jeżeli jednak słodycz spadnie nam z linki i nie trafi do stworka, musimy zacząć poziom od początku.

Po raz kolejny gracz stawiany jest przed coraz bardziej złożonymi zagadkami, z większą liczbą utrudnień. Na tym jednak nie koniec, bowiem druga odsłona serii wprowadza do gry nowe postacie, które będą starały się pomóc zielonemu bohaterowi zdobyć jego upragnione cukierki.

Zamiast podziału na sezony, poziomy zostały rozmieszczone na mapie, po której możemy wędrować w miarę ukończenia gry. Czasem ukończenie poziomu jednego otwiera nam dostęp do kilku następnych, bądź do nagród specjalnych jak na przykład bomby ułatwiające nam rozgrywkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
wojtekadams   20 #1 29.07.2014 16:20

Moim zdaniem najlepsza gra na ekrany dotykowe. Od samego początku jestem wielkim fanem serii przygód Om Noma. Jak ktoś nie grał to serdecznie polecam!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.