Cut the Rope 2 Cut the Rope 2 1.0.0.22

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cut the Rope 2 to kontynuacja przygód uroczego Om Noma. Nasz bohater w dalszym ciągu ma niepochamowany apetyt na słodycze różnej maści, a naszym zadaniem jest dostarczenie mu ich.

Główny mechanizm rozgrywki w Cut the Rope 2 pozostał bez zmian. Wciąż mamy do czynienia z grą zręcznościowo-logiczną. Nasza rola ogranicza się głównie do przecinaniu sznurków w odpowiednim momencie, tak, aby zdobyć wszystkie z trzech rozmieszczonych na poziomach gwiazdek, a jednocześnie dostarczyć naszemu Om Nomowi słodki cukierek prosto do pyszczka. Jeżeli jednak słodycz spadnie nam z linki i nie trafi do stworka, musimy zacząć poziom od początku.

Po raz kolejny gracz stawiany jest przed coraz bardziej złożonymi zagadkami, z większą liczbą utrudnień. Na tym jednak nie koniec, bowiem druga odsłona serii wprowadza do gry nowe postacie, które będą starały się pomóc zielonemu bohaterowi zdobyć jego upragnione cukierki. Kolejną nowością jest spora ilość elementów dodatkowych, które pomogą nam w wykonaniu zadania. W połączeniu z darmową dystrybucją, takie rozwiązanie otwiera wrota mikropłatności. Te choć odczuwalne nie są niezbędne by cieszyć się z gry.

Zamiast podziału na sezony, poziomy zostały rozmieszczone na mapie, po której możemy wędrować w miarę wykonywanie kolejnych misji. Czasem ukończenie poziomu otwiera nam dostęp do kilku następnych, bądź do nagród specjalnych jak na przykład bomby ułatwiające nam rozgrywkę. Niestety w przeciwieństwie do poprzednich części zabrakło wsparcia dla usługi Xbox Live.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!