Cut the Rope 2 Cut the Rope 2

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cut the Rope 2 to kontynuacja bardzo dobrze przyjętej gry (a już właściwie serii) logiczno-zręcznościowej. Tym razem polem działania sympatycznego Om Noma będzie otwarta przestrzeń, a nie jak poprzednio zamknięte pomieszczenia.

Cut the Rope 2 nadal jednak polega na przecinaniu sznurków w odpowiednim momencie, tak, aby zdobyć wszystkie z trzech rozmieszczonych na poziomach gwiazdek, a jednocześnie dostarczyć naszemu Om Nomowi słodki cukierek prosto do pyszczka. Jeżeli jednak słodycz spadnie nam z linki i nie trafi do stworka, musimy zacząć poziom od początku.

Po raz kolejny gracz stawiany jest przed coraz bardziej złożonymi zagadkami, z większą liczbą utrudnień. Na tym jednak nie koniec, bowiem druga odsłona serii wprowadza do gry nowe postacie, które będą starały się pomóc zielonemu bohaterowi zdobyć jego upragnione cukierki.

Zamiast podziału na sezony, poziomy zostały rozmieszczone na mapie, po której możemy wędrować w miarę ukończenia gry. Czasem ukończenie poziomu jednego otwiera nam dostęp do kilku następnych, bądź do nagród specjalnych jak na przykład bomby ułatwiające nam rozgrywkę. Gra dostępna jest za darmo..

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!