Cut the Rope: Time Travel Cut the Rope: Time Travel

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cut the Rope: Time Travel to nowa odsłona popularnej gry, w której zadaniem gracza jest karmić małego zielonego stwora za pomocą lizaków. Tym razem sceneria gry zaprosi użytkownika do podróży w czasie.

W części Time Travel podstawowy cel gracza nie zmieni się. Trzeba w sprytny i przemyślany sposób strącać widoczne na planszy łakocie, by nakarmić naszą postać, jednocześnie strącając widoczne na niej gwiazdy i zdobyć dodatkowe punkty. W Time Travel sceneria będzie się zmieniała wraz z pokonywaniem kolejnych poziomów trudności. W grze trafimy m.in. do starożytności: do Egiptu, Grecji i Rzymu, natrafimy też na planszę nawiązującą do wizji przyszłości. Ponadto, w Cut the Rope: Time Travel będziemy musieli nakarmić nie jednego, ale dwa zwierzaki, co sprawia, że gra jest nieco trudniejsza niż jej wcześniejsze odsłony.

Gra jest dostępna za darmo, ale oferuje mikropłatności. Za dodatkową opłatą możemy kupić m.in. gwiazdki, które przydadzą się do bicia rekordów i pokonywania kolejnych plansz, a także power upy, za pomocą których łatwiej nakarmimy zwierzaki w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!