Cut the Rope: Time Travel HD Cut the Rope: Time Travel HD

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cut the Rope: Time Travel HD to kolejna odsłona gry z popularnej serii Cut The Rope. Tym razem w aplikacji na gracza czekają podróże w czasie i karmienie kilku zwierzaków jednocześnie.

Gry z serii Cut The Rope to klasyka mobilnej rozrywki. W wydaniu zatytułowanym Time Travel HD, podobnie jak we wcześniejszych częściach nadal będziemy karmić małego zielonego stwora za pomocą słodkości, które wcześniej trzeba umiejętnie strącić ze sznurków widocznych na planszy. W najnowszej odsłonie Cut The Rope sceneria będzie się zmieniała wraz z kolejnymi poziomami, które pokonamy i nawiązywać będzie do przeszłości. Odwiedzimy starożytną Grecję i Rzym, epokę kamienia łupanego, Azję, trafimy też do przyszłości. Ponadto czeka nas karmienie aż dwóch sympatycznych zielonych stworów, co dodaje grze atrakcyjności, choć trzeba przyznać, że Cut The Rope z dwoma postaciami jest nieco trudniejsza.

Aplikację można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać wyniki w chmurze Google, a także rywalizować z innymi graczami bawiącymi się przy tej aplikacji.

Za grę Cut the Rope: Time Travel HD zapłacimy w sklepie Google Play ok. 4 zł. Ponadto w aplikacji dostępny jest moduł mikropłatności, który pozwoli kupić diamenty konieczne, by pokonywać kolejne plansze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!