reklama

CuteDJ 4.3.5

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CuteDJ to specjalistyczne narzędzie muzyczne, przeznaczone zarówno dla domorosłych miłośników muzyki, jak i zawodowych DJ-ów. Za jego pomocą zmiksujemy wybrany utwów, korzystając z własnych bitów, biblioteki muzycznej oraz rozmaitych efektów.

Aplikacja posiada rozbudowany, graficzny interfejs, który może wydać się mało intuicyjny dla zupełnie nowych użytkowników, ale jest to cecha większości programów tego typu. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów CuteDJ posiada całkiem sporo wbudowanych opcji i możliwości. Ważną sprawą jest kompatybilność z szeroką gamą urządzeń - konkretnie aplikacja obsługuje przeszło 70 kontrolerów i interfejsów, pozwalając korzystać z niemalże każdego urządzenia tego typu.

Poza tym program oferuje wszystko, czego można by oczekiwać od aplikacji skierowanej do DJ-ów, czyli możliwość zapętlania fragmentów, miksowanie, dodawanie efektów dźwiękowych, płynne przejścia między utworami lub ich fragmentami, synchronizacja bitów i nie tylko. Niewątpliwym plusem jest integracja z biblioteką muzyczną programu iTunes oraz możliwość importu własnej muzyki z dowolnego źródła.

Uwaga!

  • Wersja demo aplikacji działa jednorazowo tylko przez 20 minut - po tym czasie należy ją uruchomić ponownie, aby kontynuować pracę.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama