Ćwiczenia gramatyczne z języka angielskiego Ćwiczenia gramatyczne z języka angielskiego 4.0.4

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ćwiczenia gramatyczne z języka angielskiego to doskonała propozycja dla uczniów i studentów, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności w zakresie nauki języka angielskiego.

Po uruchomieniu programu należy wybrać poziom początkujący lub zaawansowany, a następnie określić dziedzinę, z której chcemy przeprowadzić ćwiczenia; oprócz tego dostępne są również testy. W bazie danych aplikacji znajdziemy ponad 5000 pytań. Co ciekawe, po udzieleniu odpowiedzi możemy zapoznać się z wyjaśnieniem danego zagadnienia.

Ćwiczenia gramatyczne z języka angielskiego można pobrać ze Sklepu Google Play za darmo. Korzystanie z programu jest bezpłatne, ale na ekranie pojawiają się reklamy. Możemy je jednak wyłączyć, o ile zdecydujemy się wesprzeć twórcę i zapłacić 11,99 złotych.

Warto dodać, że Ćwiczenia gramatyczne z języka angielskiego są dostępne w trybie offline. Nie musimy więc łączyć się z internetem, by rozwiązać kilka testów w trakcie podróży, czekając na swoją kolej w poczekalni u lekarza lub w jakimkolwiek innym miejscu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!