CyanogenMod Installer 1.0 Beta

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CyanogenMod Installer to niewielkie narzędzie, którego jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do instalacji na urządzeniach mobilnych z Androidem popularnej i uważanej za bardziej dopracowaną po wieloma względami modyfikacji tego systemu o nazwie CyanogenMod.

Program stanowi złoty środek dla niedoświadczonych użytkowników, którzy chcieliby sprawnie i wygodnie zainstalować na swoim smartfonie lub tablecie cieszącą się olbrzymim uznaniem modyfikację CyanogenMod. W większości przypadków wprowadza ona względem standardowego Androida szereg modyfikacji i poprawek, na które z różnych względów nie zdecydowali się deweloperzy tego systemu lub producenci urządzeń mobilnych, a które w znacznym stopniu wpływają na wydajność pracy urządzenia, niwelują wykryte w fabrycznym oprogramowaniu błędy i często wprowadzają nowe, pożądane przez użytkowników funkcje.

Praca z CyanogenMod Installerem nie wymaga od użytkownika żadnej specjalistycznej wiedzy i opiera się na wbudowanym kreatorze instalacji, który krok-po-kroku prowadzi nas przez cały proces zmiany systemu operacyjnego. Narzędzie do komunikacji pomiędzy komputerem, a telefonem/tabletem wykorzystuje kabel USB (wymagana instalacja na urządzeniu mobilnym aplikacji o tej samej nazwie - CyanogenMod Installer). Potrafi ono automatycznie oczyścić urządzenie z domyślnego środowiska operacyjnego, a następnie skopiować na nie odpowiednie pliki i zainstalować system CyanogenMod.

Zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie internetowej projektu aktualnie narzędzie CyanogenMod Installer wspiera następujące urządzenia: Google Nexus S, Google Nexus S 4G, Google Galaxy Nexus, Google Nexus 7, Google Nexus 4, Google Nexus 5, Google Nexus 10, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S IV, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note II oraz HTC One.

Uwaga!

  • Instalacja na urządzeniu innego niż oficjalne oprogramowania wiązać się może z utratą gwarancji.
  • Przed przystąpieniem do instalacji środowiska CyanogenMod zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich zgromadzonych na urządzeniu danych (kontaktów, wiadomości SMS, multimediów itp.).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 26.09.2017 18:02

Cześć tu piotr szot nick:2163514 NieZalogowany Chcę mieć Android CyanogenMod

citoszek   1 #8 12.07.2016 17:22

@zerojedynkowy: nie chciałbyś się podzielić informacją jak to zrobiłeś z mentalną blondynką?:) właśnie próbuję to zrobić (na 4.3 nie działają pokemony:<) i mam trochę problemów - plik który ściągam przez aplikację na telefon nie chce się otworzyć, a program na windowsa stąd ściągany wyrzuca tylko przekierowanie do stronki gdzie są niby nowsze wersje programu - tam z kolei nie umiem w ogóle znaleźć wersji na komputer. w telefonie opcję instalacji z nieznanych źródeł mam już zaznaczoną.

pikaczu   14 #7 25.03.2016 08:44

juz mam cyanogen

Dementor   38 #6 24.03.2016 23:07

@pikaczu: Ja, miałem z nim podobne problemy, po prostu ciągle nie jest przygotowany na współpracę z Windows 10, inna sprawa że nie lubię korzystać z wersji próbnych, prawie zawsze są z nimi jakieś problemy.

pikaczu   14 #5 20.12.2015 09:13

nie mozna zainstalowac na windows 10. nawet nie startuje instalator.

Axles   19 #4 20.07.2015 15:29

Narzędzie ciekawe i praktycznie bezobsługowe, ale jednak coś może pójść nie tak i u mnie oczywiście tak było. Bałem się, że ucegliłem telefon, ale na szczęście po czasie powstał, spróbowałem drugiego podejścia i o dziwo wszystko poszło nie tak, a systemem cieszę się kilka dobrych miesięcy.

  #3 21.05.2015 11:46

Nie działa tak jak trzeba wyświetla błąd połaczenia z internetem ... Jak internet jest podłączony ...

zerojedynkowy   5 #2 10.05.2014 22:11

Dziś zaktualizowałem swojego Galaxy SIII do Android 4.4.2 Kitkat ;) zajęło mi to 5 minut.

  #1 09.01.2014 18:52

Fajna sprawa, rewelacja. Testowany na HTC One (GSM) wersja z urzadzen na liscie CM. Wgrywa ostatnia stabilna wersje androida na dany smartfon. Do mnie wgralo CM 10.2 (Android 4.3.1). Warto byłoby w opisie apki o tym wspomniec ;)

Oprocz tej apki potrzeba apke na smartfona z tego linku: http://get.cm/app - zrodlo: http://beta.download.cyanogenmod.org/install
Bez tej apki na smartfona apka na Windowsa nic nie da.