CyberLink PhotoDirector CyberLink PhotoDirector 12.2.2525

Strona główna Mac Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program

CyberLink PhotoDirector do program do katalogowania zdjęć, wywoływania RAW-ów i podstawowej obróbki rastrowej na warstwach. Można w nim przygotować zdjęcia do publikacji w Sieci, zrobić prosty fotomontaż, pokaz slajdów i przygotować obrazy do druku.

PhotoDirector bogactwem funkcji może konkurować z Adobe Lightroomem, ale zostaje w tyle pod względem optymalizacji. Pracę w programie zacząć należy od importu zdjęć. Na tym etapie na wszystkie można nałożyć predefiniowane ustawienia, wpisać informacje o prawach autorskich czy słowa kluczowe. Podczas przeglądania biblioteki zaś można oznaczać zdjęcia kolorowymi etykietami, oceniać i porównywać dwa ujęcia obok siebie.

Narzędzia edycji zostały podzielone na kilka kart. Osobno znajdują się klasyczne „suwaki” do wywoływania RAW-ów z aparatów cyfrowych, narzędzia do retuszu, jak „inteligentna łatka” oraz klasyczny edytor rastrowy z warstwami, gdzie można złożyć dwa zdjęcia na jednym obrazie, dodać tekst lub coś narysować.

PhotoDirector pozwala też przygotować pokaz slajdów i wyeksportować film od razu do YouTube'a. W części poświęconej drukowaniu zdjęć można z kolei przygotować strony albumu o różnych formatach i układach.

Wersja testowa PhotoDirectora działa przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!