r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CyberLink PhotoDirector 8.0.23.0.4

Strona główna Mac Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć

CyberLink PhotoDirector do program do katalogowania zdjęć, wywoływania RAW-ów i podstawowej obróbki rastrowej na warstwach. Można w nim przygotować zdjęcia do publikacji w Sieci, zrobić prosty fotomontaż, pokaz slajdów i przygotować obrazy do druku.

Galeria programu

PhotoDirector bogactwem funkcji może konkurować z Adobe Lightroomem, ale zostaje w tyle pod względem optymalizacji. Pracę w programie zacząć należy od importu zdjęć. Na tym etapie na wszystkie można nałożyć predefiniowane ustawienia, wpisać informacje o prawach autorskich czy słowa kluczowe. Podczas przeglądania biblioteki zaś można oznaczać zdjęcia kolorowymi etykietami, oceniać i porównywać dwa ujęcia obok siebie.

Narzędzia edycji zostały podzielone na kilka kart. Osobno znajdują się klasyczne „suwaki” do wywoływania RAW-ów z aparatów cyfrowych, narzędzia do retuszu, jak „inteligentna łatka” oraz klasyczny edytor rastrowy z warstwami, gdzie można złożyć dwa zdjęcia na jednym obrazie, dodać tekst lub coś narysować.

PhotoDirector pozwala też przygotować pokaz slajdów i wyeksportować film od razu do YouTube'a. W części poświęconej drukowaniu zdjęć można z kolei przygotować strony albumu o różnych formatach i układach.

Wersja testowa PhotoDirectora działa przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.