CyberLink YouPaint 1.5

Strona główna Windows Dom Programy dla dzieci
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YouPaint to doskonała aplikacja stworzona z myślą o młodych adeptach malarstwa.

Oferuje szereg ciekawych narzędzi do malowania i rysowania, które w połączeniu z niezwykle sympatycznym oraz przyjaznym interfejsem pozwalają naszym małym artystom tworzyć na ekranie komputera ich własne arcydzieła. Do wyboru mają 4 narzędzia do rysowania - kredę, ołówek, flamaster i pastele, mogąc przy tym dowolnie ustalać ich rozmiar i kolor do tworzonej pracy. YouPaint wspiera większość modeli urządzeń dotykowych, w tym także funkcję dotyku w systemie Windows 7, umożliwiając tym samym rysowanie i malowanie palcami bezpośrednio po ekranie.

Ponadto program oferuje zestaw obrazków, które można upiększyć i pokolorować, a także ciekawą funkcję kalki. Każdą ze stworzonych przez naszą pociechę prac możemy zapisać lub wydrukować, korzystając z jednego ze zdefiniowanych stylów - portret, krajobraz, rysunek kolorowy lub czarno-biały.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

kolorowy interfejs graficzny, rysowanie/malowanie palcami bezpośrednio po ekranie.
brak aktualizacji, cena pełnej wersji
ocena użytkownika
23.09.2016 20:27 • Recenzja do wersji 1.5

Dobry program do rysowania dla dzieciaków. Ciekawe funkcje i prosta obsługa. Plus za kolorowy interfejs graficzny i rysowanie/malowanie palcami bezpośrednio po ekranie. Poza tym niestety program płatny i dawno nie aktualizowany. Także lepiej przyzwyczaić dzieciaki do nowszych i rozwijanych projektów.