Cyberfox Cyberfox 52.9.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cyberfox to bazująca na kodzie Firefoksa przeglądarka internetowa, przygotowana i skompilowana specjalnie z myślą o 64-bitowych edycjach systemu Windows. Zastosowano w niej szereg zabiegów optymalizacyjnych i jak zapewniają twórcy na 64-bitowej architekturze pracuje ona znacznie wydajniej od swojego popularnego protoplasty.

Cyberfox to nic innego jak przeglądarka Firefox dostosowana dla architektury 64-bitowej. Bazuje ona na silniku renderującym Gecko, który w dużym stopniu obsługuje rekomendacje W3C, jak również te dopiero opracowywane związane z HTML5 i CSS3. Oferuje ona identyczną funkcjonalność co Firefox, obejmującą m.in. mechanizm przeglądania w kartach, blokowania wyskakujących okienek, wbudowany menedżer pobierania, obsługę minimotywów wizualnych oraz kilka przydatnych webmasterom narzędzi.

Przeglądarka obsługuje niemal wszystkie stworzone dla 32-bitowego Firefoksa rozszerzenia, pluginy i motywy. Aplikacja została skompilowana w środowisku Visual Studio 2012 i przy wykorzystaniu bibliotek Windows 8 SDK i kompilatora Intel C++ Compiler.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

W porównaniu do Firefoxa zdecydowanie szybszy.
Ostatnia wersja zjada sporo zasobów procesora
ocena użytkownika
30.04.2018 16:56 • Recenzja do wersji 52.7.2

Na początku wszystko było ok. Przesiadka z Firefoxa również bez problemów. Niestety od jakiegoś czasu strasznie zżera procesor. Wentylator chwilę po odpaleniu Cyberka wchodzi na max obroty i wszystkie 4 rdzenie w i5 dochodzą do 100%. Temperatura CPU wzrasta po odpaleniu z 47 do prawie 70 stopni. W Firefoxie ten problem nie występuje

Tryb incognito, blokowanie wtyczek, możliwość przyspieszenia, rozwiązania z Firefoxa
Czasami blokowanie podejrzanych dla programu a znanych użytkownikowi stron i okienek
ocena użytkownika
22.09.2017 14:47 • Recenzja do wersji 52.3.0

Domyślne wyłączenie wtyczek, w tym Flasha, usuwa problem znany używającym równocześnie Opery i Firefoxa, czyli konieczność przełączania między dwiema odmianami Flasha. Wersja polska wchodzi bezproblemowo. Nawet po wyłączeniu przyspieszenia program funkcjonuje bardzo sprawnie. Przejrzysty interfejs znany z Firefoxa, użytkownicy Liska nie powinni mieć problemów, żeby odnaleźć się w Cyberfoxie.