Cybernoid II

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Każdy, kto wychował się na ZX Spectrum, na pewno doskonale pamięta jedną z bardziej popularnych strzelanek, ale wymagających też myślenia, czyli Cybernoid II. Całkiem nowa generacja graczy ma szansę również przekonać się, co takiego specjalnego było w tym klasycznym dziele, a to za sprawą fanowskiego projektu pod taką samą nazwą, podciągającego hit do wyższych standardów graficznych. Dźwięk także odnowiono.

Świat podzielony został na ekrany, pomiędzy którymi poruszamy się swoim doskonale uzbrojonym statkiem. Już na samym początku trzeba pomyśleć, aby uniknąć ataku wieżyczki strzelniczej z osłoną. Pchając się prosto pod ogień tylko tracimy życia. Należy sprawdzić, jakim wyposażeniem dodatkowym stale dysponujemy. Pole siłowe przykładowo pozwoli wyjść cało z niejednej opresji, ale mamy również m.in. rakiety.

Przydadzą się też niejednokrotnie bomby podążające przed siebie po danej powierzchni czy ładunki z opóźnionym zapalnikiem czasowym. Poza tym dysponujemy oczywiście najzwyklejszym działkiem. Główny cel w grze to odzyskanie ładunku skradzionego przez kosmicznych piratów. Niejednokrotnie odnaleziony łup zwiększy możliwości ofensywne i defensywne naszej jednostki. Przeróbka pięknie oddaje klimat oryginału.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!