Cycle8 FilmSpirit 2.1.0 build 20140402

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cycle8 FilmSpirit to narzędzie, które umożliwia przekształcenie materiałów wideo (np. z uroczystości) w profesjonalne zwiastuny filmów.

Najlepszym sposobem na zachęcie odbiorcy do obejrzenia danego filmu jest prezentacja jego trailera. Dotyczy to jednak przede wszystkim obrazów kinowych, ale za sprawą Cycle8 FilmSpirit możemy przygotować zwiastun przedstawiający sytuacje z prawdziwego życia. Opisywana aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a jednocześnie zawiera wiele zróżnicowanych funkcji. Jedną z nich jest Magic Click – program losowo dobiera fragmenty wideo do stworzenia trailera.

Chcąc jednak wykonać zwiastun zgodnie z własnym projektem należy przeciągnąć wybrane filmy do programu Cycle8 FilmSpirit, dodać tytuł i notatki, by móc cieszyć się trailerem już po kilku minutach. Narzędzie oferuje funkcję poglądu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy wprowadzać poprawki na każdym etapie pracy.

Cycle8 FilmSpirit oddaje do dyspozycji przede wszystkim dziewięć szablonów (np. impreza, sport, podróże, zwierzęta, przygoda i życie codzienne), możliwość zapisania trailera do jednego z wielu popularnych formatów (pozwala na odtworzenie wideo także na urządzeniach przenośnych) oraz liczne sekwencje tytułowe, dzięki którym przedstawimy własny film i tematy, jakie zostały w nim poruszone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!