Cyclotron 1.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gracze szczycący się szybkim refleksem, a do tego wykazujący zamiłowanie do muzyki elektronicznej, zapewne zainteresują się darmową produkcją Cyclotron. Do rytmu bardzo dynamicznych utworów przyjdzie im tutaj mierzyć się z generowanymi losowo tunelami. Stopień trudności rośnie stopniowo, w miarę gromadzenia specjalnych świetlistych kul energii, a ostatecznie liczy się oczywiście najbardziej wynik punktowy.

Zabawa wciąga niesamowicie, a opcje pozwalają grać nawet dopiero próbującym swych sił w tego typu projektach na PC. Są tunele o różnym kształcie do wyboru, od standardowej rury, przez wielokątną, po nawet kwadratową w przekroju. Rzecz jasna w zależności od tego odpowiednio inaczej prezentują się też przeszkody, które są losowo rozkładane na trasie przemykania naszą bardzo naładowaną, mieniącą się cząsteczką.

Cyclon oferuje dwa główne tryby rozgrywki. standardowy to mknięcie najdalej, jak się przez akcelerator o wskazanej formie. Do tego dochodzą specjalne misje, wykonywane jedna po drugiej, wymagające jeszcze większej koordynacji wzrokowo ruchowej. Docenić należy bardzo przejrzystą oprawę graficzną, dzięki czemu łatwiej jest tutaj przemykać między utrudnieniami na torach, a wizualnie gra praktycznie nie męczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!