r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cyfrowe Prototypowanie - seminarium w Katowicach

Strona główna Aktualności

5 grudnia w Katowicach odbędzie się seminarium poświęcone cyfrowemu prototypowaniu przy użyciu narzędzi Autodesk. Organizatorzy, firmy PROCAD i Autodesk zapraszają osoby poszukujące narzędzi wspomagających proces projektowania i tworzenia cyfrowych prototypów.

Głównym punktem programu będzie premiera Autodesk AliasStudio prezentująca, jak zaznaczają organizatorzy, nowe możliwości projektowania koncepcyjnego. W programie znalazły się takie sesje jak: "Tworzenie cyfrowych prototypów 3D z zastosowaniem Autodesk Inventor 2008", "Stylizacja i wizualizacja cyfrowych prototypów przy zastosowaniu Autodesk AliasStudio i Autodesk Showcase", "Cyfrowe prototypy z praktyce oraz Zarządzanie procesem opracowywania cyfrowych prototypów przy zastosowaniu Autodesk Productstream".

Seminarium jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja. Impreza odbędzie się 5 grudnia w Hotelu Campanile w Katowicach. Więcej informacji na temat seminarium uzyskać można na stronie procad.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.