r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cyfrowy Computerworld za darmo w e-kiosku NetPress

Strona główna Aktualności

Oferta internetowego kiosku z e-gazetami NetPress, o którym kilkukrotnie pisaliśmy, sukcesywnie powiększa się o kolejne tytuły. Po PC Word Komputerze kolej przyszła na Computerworld - tygodnik dla menedżerów IT i informatyków, wydawany również przez IDG Poland.

Cena edycji elektronicznej jest o 30% niższa niż papierowej i wynosi 4,90 zł. Podobnie jak w przypadku darmowego wydania PC World Komputera, o którym już informowaliśmy, czytelnicy zainteresowani Computerworld'em mogą pobrać bezpłatny egzemplarz i tego tytułu. Jak poinformował nas Bartłomiej Roszkowski - dyrektor NetPress, w ciągu 2-3 tygodni pojawi się kolejny tytuł ze "stajni" IDG - tym razem będzie to NetWorld.

Zamówień zarówno bezpłatnych (tak jak wspomniany nr Computerworld) jak i płatnych numerów magazynów w wersji elektronicznej można dokonywać na stronie www.netpress.pl. Magazyny dostarczane są w formacie Zinio, a do ich przeglądania służy darmowa przeglądarka Zinio Reader, którą znaleźć można również na łamach vortalu.

Program Zinio Reader można pobrać w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Przeglądarki dokumentów

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.