reklama

Cykl konferencji CDN OPT!MA w listopadzie

Strona główna Aktualności

O autorze

Mała firma potrzebuje tego samego co duża, ale szybciej, lepiej, taniej

- pod tym hasłem będzie odbywać się w listopadzie cykl konferencji kierowanych do małych i średnich firm.

Według Głównego Urzędu Statystycznego w pierwszym półroczu 2007 powstało blisko 150 tys. nowych firm. W sumie na rynku polskim działa ich ponad 3,6 mln. W większości są to małe i średnie firmy, tworzące tzw. sektor MSP. Wbrew pozorom prowadzenie małego biznesu jest niewiele mniej skomplikowane niż w przypadku dużych firm i z całą pewnością stanowi olbrzymie wyzwanie dla ich właścicieli. W codziennym zarządzaniu firmą, obsłudze sprzedaży i księgowości bardzo pomagają systemy takie jak np. popularna CDN OPT!MA. To właśnie temu rozwiązaniu poświęcony będzie wspomniany cykl konferencji.

Konferencje będą odbywać się w dniach 6-16 listopada kolejno w Olsztynie, Koszalinie, Siedlcach, Opolu, Częstochowie, Łodzi, Zamościu, Rzeszowie i Krakowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje (w tym agendę) można uzyskać na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić