r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cykl konferencji CDN OPT!MA w listopadzie

Strona główna Aktualności

O autorze

Mała firma potrzebuje tego samego co duża, ale szybciej, lepiej, taniej

- pod tym hasłem będzie odbywać się w listopadzie cykl konferencji kierowanych do małych i średnich firm.

Według Głównego Urzędu Statystycznego w pierwszym półroczu 2007 powstało blisko 150 tys. nowych firm. W sumie na rynku polskim działa ich ponad 3,6 mln. W większości są to małe i średnie firmy, tworzące tzw. sektor MSP. Wbrew pozorom prowadzenie małego biznesu jest niewiele mniej skomplikowane niż w przypadku dużych firm i z całą pewnością stanowi olbrzymie wyzwanie dla ich właścicieli. W codziennym zarządzaniu firmą, obsłudze sprzedaży i księgowości bardzo pomagają systemy takie jak np. popularna CDN OPT!MA. To właśnie temu rozwiązaniu poświęcony będzie wspomniany cykl konferencji.

Konferencje będą odbywać się w dniach 6-16 listopada kolejno w Olsztynie, Koszalinie, Siedlcach, Opolu, Częstochowie, Łodzi, Zamościu, Rzeszowie i Krakowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje (w tym agendę) można uzyskać na stronie informacyjnej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.