Cyotek Gif Animator 0.0.6.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cyotek Gif Animator to niewielka, ale dość zaawansowana aplikacja, z pomocą któej użytkownik może zarówno edytować animowane pliki graficzne w formacie GIF, jak i samodzielnie je tworzyć. Obsługę programu można zacząć od samego momentu uruchomienia, wybierając odpowiedni plik animacji - po imporcie pliku możemy edytować każdą z klatek animacji oddzielnie, albo wpłynąć na całość animacji zmieniając na przykład wymiary grafiki i kolor tła.

Po otwarciu gotowego GIF-a albo przy tworzeniu nowego, okno aplikacji dzielone jest na dwie główne kolumny. Po lewej znajduje się lista obrazków, z których składa się animacja, po prawej zaś ustawienia dotyczące zaznaczonego elementu. W łatwy sposób możemy usuwać poszczególne klatki albo przesuwać je w kolejności wyświetlania. W każdej chwili możemy także włączyć podgląd oraz dokonać optymalizacji palety kolorów, co pozwala nieco zmniejszyć ograniczenia wynikające z formatu GIF (256 kolorów).

Program niestety nie posiada polskiej wersji językowej, co może być problemem dla osób nieznających języka w dostatecznym stopniu. Cyotek Gif Animator zawiera bowiem sporo opcji pozwalających na ingerowanie w każdy moment i element tworzonej bądź edytowanej animacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych