r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cyotek WebCopy 1.1.1.4

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cyotek WebCopy to darmowe i proste w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest wykonywanie kopii wskazanych stron internetowych oraz ich zapisywanie na dysku twardym. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi na przeglądanie zawartości ulubionych witryn gdy ten znajduje się w trybie offline (bez połączenia z Internetem).

Galeria programu

Program zaprojektowany został w taki sposób, aby umożliwić wykonanie pełnej kopii strony internetowej z zachowaniem integralności linków w jej obrębie. Podczas swojej pracy kopiuje on wszystkie wymagane do poprawnego wyświetlania pliki zapisane na serwerze (łącznie z grafiką itp.) oraz zapisuje je w odpowiednich katalogach, tak aby możliwe było jej późniejsze poprawne wyświetlenie.

Ponadto Cyotek WebCopy wyposażony został w kilka dodatkowych funkcji. Z ich pomocą wygenerujemy raporty oraz grafy odzwierciedlające strukturę katalogów pobieranej strony internetowej. Co istotne, aplikacja umożliwia definiowanie plików, które będą uwzględniane podczas pobierania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.