Cyotek WebCopy Cyotek WebCopy 1.8.2.740

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cyotek WebCopy to darmowe i proste w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest wykonywanie kopii wskazanych stron internetowych oraz ich zapisywanie na dysku twardym. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi na przeglądanie zawartości ulubionych witryn gdy ten znajduje się w trybie offline (bez połączenia z Internetem).

Program zaprojektowany został w taki sposób, aby umożliwić wykonanie pełnej kopii strony internetowej z zachowaniem integralności linków w jej obrębie. Podczas swojej pracy kopiuje on wszystkie wymagane do poprawnego wyświetlania pliki zapisane na serwerze (łącznie z grafiką itp.) oraz zapisuje je w odpowiednich katalogach, tak aby możliwe było jej późniejsze poprawne wyświetlenie.

Ponadto Cyotek WebCopy wyposażony został w kilka dodatkowych funkcji. Z ich pomocą wygenerujemy raporty oraz grafy odzwierciedlające strukturę katalogów pobieranej strony internetowej. Co istotne, aplikacja umożliwia definiowanie plików, które będą uwzględniane podczas pobierania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!