Cywilizacja w klimatach fantasy — gra Warlock: Master of the Arcane za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Coraz więcej gier PC rozdawanych jest za darmo i komputerowcom nie pozostaje po prostu nic innego, jak tylko się cieszyć — trochę na przekór konsolowcom, którzy aż tylu okazji do pozyskania bezpłatnych tytułów nie mają. Dzięki znanej inicjatywie Humble Bundle, a konkretnie w ramach promocji towarzyszącej wyprzedaży w uruchomionym na stronie pod koniec zeszłego roku sklepie, można stać się posiadaczem całkiem niezłej strategii Warlock: Master of the Arcane. Gra dodaje się do kolekcji na platformie Steam.

Cały proces sprowadza się do podania na stronie akcji adresu email, na który za moment przyjdzie link, dzięki któremu możliwa będzie aktywacja tytułu na platformie cyfrowej dystrybucji Valve, a także wpisania tekstu z obrazka (captcha). W przypadku problemów z poprawnym przejściem przez ten etap zalecam próby z innej przeglądarki, zwłaszcza użytkownikom Firefoksa. Nie trzeba się godzić na podsyłanie materiałów promocyjnych, warto natomiast rozważyć pozyskanie gry w formie prezentu, który można będzie potem przekazać komuś znajomemu, gdyby na uruchomienie tytułu zwyczajnie nie było czasu. Nie ma limitu kluczy, jednak promocja ograniczona jest czasowo. Kończy się jutro o godzinie 19:00. Warto się zainteresować tematem od razu.

Wydany w 2012 roku Warlock hitem nie był, niemniej świetnie powinni się przy nim bawić ci, którzy szukali dla siebie takiej Cywilizacji, ale w klimatach fantasy. Warto odnotować, że Master of the Arcane stanowi część marki Majesty, niegdyś całkiem uznanej serii gier strategicznych. Na start zalecane jest rozpoczęcie zabawy od niskiego poziomu trudności, bo sporo zależności tu do opanowania i tak naprawdę dopiero po dłuższej partii oraz poznaniu podstaw, gracz gotowy jest na rozgrywkę na poważnie. Gdyby kogoś projekt pochłonął bez reszty, polecam przejrzenie oficjalnego forum gry. To wielka skarbnica wiedzy, a przy okazji też miejsce do pozyskania fanowskich modyfikacji tytułu.

© dobreprogramy
s