AQQ - nowe spojrzenie na wygląd komunikatora

Witojcie! :D Tak, wiem, miałem pisać o soniakach i tym podobnym, ale dziś wyszła nowa betka AQQ, gdzie to zastosowano nowy system skórkowania. Czy to będzie rewolucja? czas pokaże :P Od dzisiaj można skórkować niemalże wszystkie elementy co poniekąd jest już małą rewolucją. Nowy systemik oparty jest oparty jest o AlphaSkins. Zmian jest dużo, ale też i kosztem niektórych funkcjonalności obecnych w poprzednich wersjach. Ale o tym za chwile. Teraz małe porównanie nowego i starego systemu skórek :P

Prawda, że wygląda lepiej? No ja też jestem tego zdania :D

Ale teraz niestety muszę wymienić i minusy takiego rozwiązania. Póki co zniknął przycisk menu kompaktowego, o który my, użytkownicy stoczyliśmy nie jeden bój. To z takich głównych, najbardziej widocznych zmian. Chcesz mieć w pełni oskórkowane AQQ, musisz wybrać jedną z (póki co) dwóch dostępnych kompozycji Standard i proStandard. Na szczęście obie są wbudowane w instalator. Chyba to tyle, bo póki co jestem w trakcie testowania ;)

Tak więc, podsumowując, AQQ teraz wygląda dużo lepiej, a i na pewno wyróżnia się na tle innych polskich komunikatorów (nie mówię o GG, gdzie to już jest przerost formy nad treścią). Chcesz potestować, zapraszam do tematu nowej bety na: Forum AQQ. Bezpośredni link do pobrania nowej wersji.

Nie pozostaje mi nic innego, jak powiedzieć:

Polecam. Maciej Czajkowski