r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czas Pracy Ewidencja 4.0.4

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Czas Pracy Ewidencja to aplikacja służąca do szybkiej i łatwej rejestracji czasu pracy pracowników, rozliczania delegacji, urlopów oraz nadgodzin.

Galeria programu

Program został stworzony na zamówienie jednej z polskich firm. Dostosowany został do pracy w polskich realiach i jest zgodny z polskim prawem pracy. Na bieżąco informuje on przełożonych o obecności pracowników na stanowisku pracy, a także o wyjazdach i urlopach. Każdy pracownik posiada własne konto, na którym samodzielnie dokonuje rejestracji czasu pracy w dozwolonym zakresie i zgodnie z kodeksem pracy.

Ponadto aplikacja Czas Pracy Ewidencja sporządza szczegółowe raporty czasu pracy, urlopów, nadgodzin, delegacji i obecności. Pracownicy mogą rejestrować swój czas pracy na jednym, wydzielonym do tego celu komputerze lub logować się na swoje konta poprzez sieć, z własnych komputerów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 28.10.2016 14:11

Ja mam system od Biosys i jestem z niego bardzo zadowolony

JM1   2 #4 17.06.2016 11:11

@Anonim (niezalogowany): chyba napisałeś komentarz do nie tego programu, do którego chciałeś... Przecież w tym programie nigdzie nie ma żadnego tła. Nie ma także żadnych białych elementów na białym itd.

  #3 01.06.2016 22:20

Uwaga do interfejsu:
- projektant chyba nie ma pojęcia o ergonomii interfejsów.
Biała na białym...
Jasno szare na jasnoszarym...
Powyżej 30% powierzchni okna zmarnowane na debilne tło...
Współczuję temu, komu wydawało się że to jest wygodne do pracy.

  #2 04.03.2016 10:07

@Kacper4 (niezalogowany): nie zgadzam się, to pełny system ewidencji czasu pracy (u mnie pracuje na nim 52 pracowników), a systim to zupełnie inna historia, no i trzeba za niego płacić abonament.

  #1 29.02.2016 12:22

Taki prosty programik. przetestowałem tylko z ciekawości bo nie ma żadnych opinii ;) ale osobiście wolę systim.pl . Tam mam pełny pakiet ewidencji czasu pracy i bardzo przejrzysty wizualnie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.