r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czas Pracy Ewidencja 4.2.2

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Czas Pracy Ewidencja to aplikacja służąca do szybkiej i łatwej rejestracji czasu pracy pracowników, rozliczania delegacji, urlopów oraz nadgodzin.

Galeria programu

Program został stworzony na zamówienie jednej z polskich firm. Dostosowany został do pracy w polskich realiach i jest zgodny z polskim prawem pracy. Na bieżąco informuje on przełożonych o obecności pracowników na stanowisku pracy, a także o wyjazdach i urlopach. Każdy pracownik posiada własne konto, na którym samodzielnie dokonuje rejestracji czasu pracy w dozwolonym zakresie i zgodnie z kodeksem pracy.

Ponadto aplikacja Czas Pracy Ewidencja sporządza szczegółowe raporty czasu pracy, urlopów, nadgodzin, delegacji i obecności. Pracownicy mogą rejestrować swój czas pracy na jednym, wydzielonym do tego celu komputerze lub logować się na swoje konta poprzez sieć, z własnych komputerów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 09.06.2017 16:15

@Kacper4 (niezalogowany): dzięki Kacper za polecenie, sprawdziłem program i ok

  #5 28.10.2016 14:11

Ja mam system od Biosys i jestem z niego bardzo zadowolony

JM1   2 #4 17.06.2016 11:11

@Anonim (niezalogowany): chyba napisałeś komentarz do nie tego programu, do którego chciałeś... Przecież w tym programie nigdzie nie ma żadnego tła. Nie ma także żadnych białych elementów na białym itd.

  #3 01.06.2016 22:20

Uwaga do interfejsu:
- projektant chyba nie ma pojęcia o ergonomii interfejsów.
Biała na białym...
Jasno szare na jasnoszarym...
Powyżej 30% powierzchni okna zmarnowane na debilne tło...
Współczuję temu, komu wydawało się że to jest wygodne do pracy.

  #2 04.03.2016 10:07

@Kacper4 (niezalogowany): nie zgadzam się, to pełny system ewidencji czasu pracy (u mnie pracuje na nim 52 pracowników), a systim to zupełnie inna historia, no i trzeba za niego płacić abonament.

  #1 29.02.2016 12:22

Taki prosty programik. przetestowałem tylko z ciekawości bo nie ma żadnych opinii ;) ale osobiście wolę systim.pl . Tam mam pełny pakiet ewidencji czasu pracy i bardzo przejrzysty wizualnie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.