r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czas na PITy

Strona główna Aktualności

Zbliża się nieubłaganie czas rozliczenia z Fiskusem. Dla wielu z nas jest to czynność wielce nieprzyjemna i męcząca warto więc skorzystać z pomocy jaką oferuje komputer i Internet. Szczególnie pomocny może okazać się serwis Pit.pl, który rozpoczął akcję "rozliczenia roczne" edycja 2003. Wprawdzie do "godziny zero" pozostało jeszcze 106 dni ale warto rozliczyć się wcześniej zwłaszcza jeśli liczymy na zwrot podatku. Pit.pl zawiera praktycznie wszelkie informacje, co ważne w formie przystępnej, niezbędne do wygrania wojny z PIT-ami. Dowiemy się z jakiego formularza musimy skorzystać, znajdziemy szczegółowe opisy przysługujących ulg i odliczeń, kalkulatory i niezbędne tabele. W ramach "przewodnika" skorzystać można oczywiście z szerokiej bazy druków i deklaracji z instrukcjami dotyczącymi ich wypełnienia.

Dodatkowo w tym miesiącu zamierzamy udostępnić w vortalu kilka najlepszych naszym zdaniem aplikacji wspomagających rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Większość ze sprawdzonych rozwiązań ubiegłorocznych nie doczekało się bowiem jeszcze wersji umożliwiających rozliczenia za rok 2003. Nowe wersje pojawić się mają już niebawem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.