Czas na czwarte P.I.W.O.

Strona główna Aktualności

O autorze

Już w najbliższą sobotę odbędzie się 4 edycja Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania, którą zapowiadaliśmy w drugiej połowie kwietnia.

Poznańska Impreza Wolnego Oprogramowania jest inicjatywą osób związanych z Kołem Naukowym Informatyków Politechniki Poznańskiej "BooBoo". W tym roku organizatorzy postanowili zmienić formułę Imprezy. Ponieważ rośnie liczba tego typu akcji kierowanych do początkujących użytkowników, P.I.W.O. zaprasza szczególnie użytkowników średnio zaawansowanych i zaawansowanych związanych ze środowiskiem Wolnego Oprogramowania.

Impreza kierowana jest w tym roku do administratorów, programistów i użytkowników Wolnego Oprogramowania. Tych pierwszych z pewnością zainteresują prezentacje dotyczące bezpieczeństwa, realizacji platform VoIP i usługi katalogowej LDAP. Głównie do programistów będzie kierowany wykład o Active Record - projekcie realizującym mapowanie obiekt-relacja (ORM) z wykorzystaniem NHibernate i mono. Interesująco zapowiada się też prezentacja przedstawiająca narzędzia służące do wirtualizacji systemów z punktu widzenia praktyka. Dzień zakończy integracyjne spotkanie w jednym z poznańskich pubów. Szczegółową agendę znaleźć można na stronach organizatorów.

Czwarta edycja Imprezy odbędzie się 23.06.2007 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej przy ul. Berdychowo. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, tegoroczne P.I.W.O. będzie trwało jeden dzień. Wstęp jest bezpłatny.

© dobreprogramy

Komentarze