Czas na naukę jazdy...

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś opublikowaliśmy na łamach vortalu całą serię aplikacji wspomagających przygotowania do egzaminów teoretycznych na prawo jazdy. Wrzesień to dobry miesiąc na rozpoczęcie zmagań o prawo jazdy, mamy więc nadzieję, że dzisiejsze propozycje wzbudzą zainteresowanie.

Aplikacje, które proponujemy to seria przygotowana przez ekipę Grupa33, autorów Portalu Nauki Jazdy. Jest to pięć programów z serii Prawo Jazdy - Kategoria... oraz aplikacja Nauka Jazdy - Sytuacje drogowe. Programy ułatwiają kompleksowe przygotowanie do egzaminów teoretycznych na prawa jazdy kategorii A (motocykl), B (samochód osobowy), C (samochód ciężarowy), D (autobus) oraz T (ciągnik rolniczy).

Warto podkreślić, że aplikacja Nauka Jazdy - Sytuacje drogowe choć nie jest ściśle powiązana z testami na prawo jazdy wybranych kategorii to jednak bardzo dobrze wpisuje się w cykl przyswajenia wiedzy z zakresu egzaminów wszystkich kategorii. Zwraca uwagę szczególnie bardzo ciekawa forma przedstawiania sytuacji drogowych - nie jako płaskie rzuty skrzyżowań lecz z punktu widzenia kierowcy siedzącego za kierownicą.

Wszystkie powyższe aplikacje dostępne są w dziale: PROGRAMY -> Edukacja -> Nauka jazdy

© dobreprogramy
s