r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czas na piąte P.I.W.O.

Strona główna Aktualności

O autorze

Już w najbliższą sobotę odbędzie się 5 edycja Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania.

Poznańska Impreza Wolnego Oprogramowania jest inicjatywą osób związanych z Kołem Naukowym Informatyków Politechniki Poznańskiej "BooBoo". Od poprzedniej edycji organizatorzy zmienili formułę Imprezy. Ponieważ rośnie liczba tego typu akcji kierowanych do początkujących użytkowników, P.I.W.O. zaprasza szczególnie użytkowników średnio zaawansowanych i zaawansowanych związanych ze środowiskiem Wolnego Oprogramowania.

Impreza kierowana jest do administratorów, programistów i użytkowników Wolnego Oprogramowania. Programistów na pewno zainteresują: sesja poświęcona pluginowi Eclipse'a Mylyn oraz "Python vs. Ruby". Eksperci z kancelarii prawnej poruszą również problem "zarażania" oprogramowania tworzonego w firmach licencjami typu open source. Ciekawie zapowiada się także wykład na temat interfejsu Infiniband.

Wartością samą w sobie będzie również na pewno pokonferencyjne spotkanie i możliwość wymiany doświadczeń z prelegentami oraz uczestnikami.

Piąta edycja Imprezy odbędzie się 31.05.2008 w Centrum Polsko-Niemieckim Politechniki Poznańskiej przy ul. Kórnickiej. Więcej informacji oraz agendę znaleźć można na stronie imprezy. Wstęp jest bezpłatny.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.