Czerwona planeta

Strona główna Aktualności

O autorze

Dla tych, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych planów na najbliższy weekend przygotowaliśmy ciekawą grę Infection, pełną wyzwań nawet dla najbardziej wytrwałych graczy. Może nie wszyscy wiedzą, ale nasza galaktyka pełna jest przemocy i nieprzewidywalnych zjawisk meteo- kosmicznych...

Na całe szczęście gęsty deszcz meteorów minął nasz układ słoneczny i Ziemia jest już bezpieczna, ale niestety o takim szczęściu nie mogą mówić mieszkańcy planety Zegar. Meteor wielkości ziemskiego MountBlanc znienacka i z całym impetem uderzył w ich świat!!! Niebezpieczne gazy, pyły i opary sparaliżowały życie na tej dotychczas spokojnej i bezpiecznej planecie. Ostani żywi Zegarmanie zdołali uciec na orbitę, gdzie za ochronną barierą wiodą swój żywot. W celu uratowania gatunku Zegarmańskiego wysłali na planetę śmiałka, który ma oczyścić zainfekowany teren i przywrócić możliwość normalnego, spokojnego, dawnego życia.

Od gracza wymaga się nie lada umiejętności manualnych, gdyż podczas zabawy obowiązkowe jest również posługiwanie się myszką. Gra posiada ciekawą oprawę dźwiękową wraz z odgłosami wrecz z "piekła rodem". Zaletą jest nielimitowana ilość amunicji którą można bez oporów wpakować w różne popromienne stwory atakujące bezlitośnie z każdej strony.

Gra jest do pobrania w dziale Po GODZINACH -> Gry zręcznościowe

Życzymy udanej zabawy

© dobreprogramy
s