r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czwarte urodziny Skype

Strona główna Aktualności

O autorze

Trudno w to uwierzyć, ale upłynęły już 4 lata odkąd Niklas Zennström i Janus Friis rozpoczęli rewolucję w sektorze telekomunikacyjnym.

Od tamtego dnia zmieniło się bardzo dużo (nie tylko logo), Skype stał się czymś więcej niż tylko programem umożliwiającym bezpłatne rozmowy przez Internet. Niklas Zennströma z tej okazji przekazuje wszystkim Skyperom kilka ciepłych słów:

Skype obchodzi dziś 4. urodziny. Wciąż trudno mi uwierzyć, że minęło już tyle czasu. Gdy przypominam sobie, jak rozmawialiśmy z Janusem o możliwości korzystania z komputera jak z telefonu, ale bez aparatu telefonicznego i bez rachunków, wydaje mi się, że działo się to wczoraj.

W niespełna pół roku liczba użytkowników Skype'a zwiększyła się z 200 do 2 milionów. Dziś mamy ponad 220 milionów zarejestrowanych użytkowników- prawdziwych ludzi prowadzących prawdziwe rozmowy przez Skype'a. I nie chodzi tylko o rozmowy głosowe. To zadziwiające, jak daleko zawędrowaliśmy dzięki ludziom, którzy zakochali się w idei niczym nieograniczonych rozmów. Wasze zaufanie, dobra wola i entuzjazm (są motorem wszystkich naszych działań?) napędzają wszystkie nasze działania.

Dlatego dziś, gdy ostatnia dwudniowa awaria staje się coraz bardziej odległym wspomnieniem, korzystając z tej miłej okazji chciałem podziękować Wam - milionom użytkowników używających Skype'a do kontaktów z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Wielkie dzięki za cudowne chwile spędzone z Wami, a także za te, które dopiero nadejdą. Wszystkiego najlepszego, Skypersi!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.