Czwarty dodatek do Borderlands 2 z okazji Walentynek

Strona główna Aktualności

O autorze

Niedługo Walentynki, ale jako że nie wszyscy mają ochotę na spędzanie tego czasu na świętowaniu poza domem, to mamy inną, walentynkową propozycję, specjalnie dla graczy. Z okazji święta, powszechnie znanego jako dzień zakochanych, Gearbox Software uraczy fanów Borderlands 2 nowym dodatkiem. Ukaże się on nieco wcześniej, bo już 11 lutego.

Sami twórcy nie kryją, że dodatek Mad Moxxi and the Wedding Day Massacre jest inspirowany jednym z ich ulubionych świąt. Możemy się spodziewać powrotu Innuendo Bot 5000 oraz jego twórczyni, Mad Moxxi. Razem spróbują przynieść pokój dwóm rywalizującym klanom za pomocą miłości i zrozumienia. Nie od dziś jednak wiadomo, że sprawy na Pandorze rzadko dzieją się po myśli graczy. Szczególnie, gdy chodzi o wojnę pomiędzy klanami Zafordów i Hodunksów.

Dodatek zostanie wydany na Maca poprzez Steama, na Xbox 360 znajdzie się w markecie Xbox Live Marketplace, zaś gracze Playstation 3 będą musieli poczekać jeden dzień dłużej. Dla graczy w Europie rozszerzenie na PlayStation Network pojawi się 12 lutego. Zakupić go będzie można za 3 dolary lub trzy euro.

© dobreprogramy

Komentarze