r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czy kwadratowy BlackBerry Passport zachwyci swoim wyglądem?

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Zaledwie kilka dni temu prezentowaliśmy Wam specyfikację techniczną zbliżającego się BlackBerry Passport. Teraz zaś możemy obejrzeć szczegółowe zdjęcia, które prezentują jak będzie wyglądał kwadratowy smartfon.

Zdjęcia nowego BlackBerry udało się zrobić Rusłanowi Botsjurko z czeskiego serwisu SmartMania. Mężczyzna miał okazję testować smartfon przez półtorej godziny. Jego zdaniem użytkownicy innych urządzeń tej firmy nie będą mieli żadnego problemu z przyzwyczajeniem się do nowej Jeżyny. On sam potrafi sobie łatwo wyobrazić zamianę swojego Z10 na Passport.

Autor fotografii zwraca uwagę, że Passport może być nieco zbyt dużym telefonem dla osób o małych dłoniach. Telefon mieści się w kieszeni, jednak jego obsługa może być nieco utrudniona. Za główną wpadkę uważa on konieczność wspomagania się drugą ręką kiedy chcemy skorzystać z nawigacji.

r   e   k   l   a   m   a

Urządzenie trafi na rynek kanadyjski jeszcze we wrześniu bieżącego roku. Na rynek europejski prawdopodobnie trafi on miesiąc później, zaś jego cena będzie oscylować koło 2400 złotych. O ile w przypadku Samsunga czy iPhone'a taka cena nie byłaby problemem, ciężko przewidzieć czy nie odstraszy ona osób dotychczas zainteresowanych zakupem smartfona.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.