r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytanie bez limitu z Legimi od 4 grudnia na czytniku Onyx BOOX

Strona główna AktualnościINTERNET

System Czytaj bez limitu, wprowadzony przez księgarnię Legimi, wywołał spore zamieszanie na rynku książek elektronicznych. Innowacyjny model sprzedaży pozwala za 19,90 zł miesięcznie czytać wszystkie dostępne w ofercie książki — a jest ich ponad 2500 — na systemach iOS, Android, Windows Phone i Windows 8. Te platformy mają jednak, w oczach wielu koneserów książek elektronicznych, jedną wspólną wadę — świecący ekran, który męczy w nocy, a w słońcu jest niewyraźny.

To się jednak zmieni, i to tuż przed Mikołajkami. Od 4 grudnia na najnowszym modelu czytnika Onyx BOOX będzie można zainstalować nową aplikację księgarni, umożliwiającą korzystanie z możliwości usługi Czytaj bez limitu na ekranie typu papier elektroniczny. Oczywiście będzie można rozszerzyć już posiadany abonament o kolejne urządzenie. Warto przypomnieć, że księgarnia już w 2010 roku wydawała aplikację dla czytników tego producenta.

Dziś za to wystartowała specjalna oferta dla abonentów sieci Play o nazwie Czytelnia w Play by Legimi. Jest to nic innego, jak usługa Czytaj bez Limitu, ale z nieco innym asortymentem, liczącym ponad 3 tysiące tytułów. Abonament wysokości 29,99 zł doliczany jest do rachunku telefonicznego i pozwala na czytanie na maksymalnie czterech urządzeniach połączonych z jednym kontem — w tym już teraz z czytnikiem Onyx BOOX C65. Pierwszy miesiąc korzystania z Czytelni jest darmowy.

r   e   k   l   a   m   a

usługę można aktywować z poziomu strony Czytelni, SMS-em, kodem lub w salonie. Na razie proces aktywacji można zakończyć jedynie na urządzeniu z Androidem (czytać można na wszystkich), za kilkanaście dni dołączy do nich iPhone.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.