r   e   k   l   a   m   a
reklama

Czytasz dobreprogramy.pl na Maku? Przetestuj betę Reedera 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Jeśli do śniadania przeglądasz wiadomości na swoim komputerze z jabłkiem Reeder jest programem, którego szukasz. Łączy on elegancki interfejs i ogromną wygodę użytkowania z bardzo szerokimi możliwościami synchronizacji wiadomości i udostępniania artykułów w serwisach społecznościowych. Twórca programu udostępnił właśnie darmową wersję testową Reedera 3.

Reeder pozwala zmienić szatę graficzną wyświetlanych artykułów i posiada kilka wbudowanych schematów kolorystycznych – od bardzo jasnych do bardzo ciemnych, więc można dobrać wygląd programu do pory dnia. Czytane artykuły może pokazać w takiej postaci, jak serwuje je macierzysty serwis lub wygładzić je z pomocą Readability. W ustawieniach można także wybrać jakie informacje znajdą się na liście artykułów, wybrać przezroczyste elementy i zmienić rozmiar i wygląd tekstu na liście i w treści artykułów.

Obsługa programu może odbywać się w tradycyjny sposób przez klikanie myszką w odpowiednich miejscach, a także za pomocą gestów na gładziku lub z użyciem skrótów klawiszowych – wszystkie zadania można przypisać do odpowiednich skrótów lub gestów w ustawieniach programu.

Poza możliwością czytania wiadomości z dodanych lokalnie kanałów RSS Reeder może połączyć się z usługami: Feedbin, Feedly, Feed Wrangler, Fever, FeedHQ, Inoreader, NewsBlur, Minimal Reader, The Old Reader, BazQux, Rader i Readability. Udostępnianie i zapisywanie artykułów może odbywać się z wykorzystaniem listy czytania Safari, QUOTE.fm, Readability, Pocketa, Evernote, MarsEdita, Pinboarda, Delicious, App.net, Twittera, Facebooka, Messages i Maila. W wersji 3 dołączy do nich Instapaper. Oczywiście można także skopiować odnośnik do schowka.

Reedera w stabilnej wersji 2.5.3 oraz pierwszą betę wersji 3 znajdziecie w naszej bazie programów. Niestety czytnik rozprowadzany jest za pomocą App Store, więc zwykle nie ma możliwości przetestowania jego możliwości. Wydanie darmowej bety jest świetną okazją, by się z nim zapoznać bez sięgania po kartę kredytową. Posiadacze Reedera 2 dostaną wersję 3 za darmo gdy zostanie ukończona. Listę zmian można znaleźć na stronie programu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane