r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Wakacje i sezon urlopowy w pełni. Czas zatem na podsumowanie aktywności naszych blogerów w ostatnich dwóch tygodniach. O czym pisali użytkownicy dobrychprogramów?

Zacznijmy od zagadnień sprzętowych, których tym razem było bardzo wiele. Na wyróżnienie zasługuje między innymi monitor NEC ze slotem na... komputer, wielozadaniowy dron Parrot Bebop 2 i smartfon Elephone S3. Polecamy również wpis poświęcony Sony Xperia X a także recenzję miniaturowego projektora Philips PicoPix 4010. Mamy także rzut oka na laptop klasy premium Lenovo Yoga 900 13ISK i możliwość własnoręcznego przetestowania sprzętu tego chińskiego producenta. Warto zapoznać się również z kolejną odsłoną cyklu Gadżety z... rób to sam, relacją z budowy drukarki 3D i raportem z wycieczki do siedziby firmy MSI. Fani starych telefonów powinni koniecznie zajrzeć do tekstu autorstwa Lantra95 zaś majsterkowiczów odsyłamy do publikacji Kaworu i krzysztof.wolongiewicz.

Przejdźmy do publikacji związanych z Linuksem i innymi, mniej popularnymi systemami. W tym temacie mamy zestawienie nowinek (Linuchologia cz.24, Linuchologia cz.25), rozważania o roku Linuksa i zestawienie wad dystrybucji Linux Arch. Na blogach znajdziemy także wpis o systemach z rodziny BSD oraz zyskującym na popularności Apple OS X. A skoro już przy Apple jesteśmy, warto wspomnieć o ciekawej kampanii reklamowej Switch, której siła przekazu dorównywała słynnej Think Different.

r   e   k   l   a   m   a

A co z Windows? Microsoft pracuje nad nowościami dla tego systemu, pozytywne zmiany widać także w sklepie z aplikacjami. Na Okienkach możemy także korzystać z Affinity Designer dla Windows, zmagać się z aktualizacją Comarch ERP XL i Optima i walczyć o swoje prawa z wielkimi korporacjami. Na deser mamy dla Was historię Visty, jednego z mniej lubianych systemów Microsoftu.

A co z innymi tematami? Mamy tu historyczne spojrzenie na alternatywne środki płatnicze, dwie części cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych i bardzo ciekawy wpis dotyczący wpływu informatyki na rozwój popularności szachów. Na naszych blogach nie mogło też zabraknąć ustawy antyterrorystycznej, którą opisał redspl i wielkipiec. Przeczytajcie także koniecznie o skarbie kibica i rozwoju trybu dla wielu graczy na przestrzeni lat. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.