reklama

Czytelnicy blogują – przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Czas podsumować ostatnie wpisy na blogach dobrychprogramów. O czym pisali nasi użytkownicy?

Społeczność portalu dobreprogramy jest bardzo twórcza. Autorzy wyjaśniają między innymi, jak modyfikować w emulatorze zapisy produkcji na Game Boy Color i prezentują darmowe gry na sobotnie popołudnia. Starsze tytuły gier komputerowych mają swoich zagorzałych zwolenników i poświęcone retro-grom gazety. Fani gier logicznych powinni zaś zapoznać się z Taifho, niekoniecznie w wersji elektronicznej.

Czas na systemy operacyjne. Microsoft cały czas pracuje nad nowinkami dla Windows 10. Konkurencja depcze Okienkom po piętach i także wprowadza szereg nowości do Kubuntu czy Antergosa. Zresztą nieraz udowodniono, że z Linuksa mogą korzystać nawet osoby starsze. Warto przytoczyć przy tej okazji niezwykle ważną dla Linuksa postać Richarda M. Stallmana — charyzmatycznego guru Ruchu Wolnego Oprogramowania.

Na naszych blogach często pojawiają się testy ciekawego sprzętu. Tym razem proponujemy Wam recenzję telefonu Xiaomi Redmi Note 4X i przystawki telewizyjnej Xiaomi MiBox. Polecamy także rzut oka na bardzo ciekawy aparat Sony RX10 (III). Interesujący wydaje się także Chuwi Hi13, czyli chińska odpowiedź na Surface Book od Microsoftu. Nie możemy pominąć również tekstu o serwisie gwarancyjnym Kruger&Matz.

Wiecie, że prowadzenie własnego bloga na naszym portalu może być wstępem do kariery redakcyjnej? Doświadczył tego osobiście msnet. Ponadto co miesiąc nagradzamy najciekawsze teksty cennymi nagrodami. Co ważne, na blogach możecie poruszać dowolne zagadnienia, od aplikacji dla przeglądarki Google Chrome, przez różnorodne poradniki (odzyskiwanie danych z telefonu, generowanie druków tradycyjnych przelewów, filtrowanie Internetu) po takie zagadnienia jak programowanie w ASP.NET, audiodeskrypcja czy oszustwa na Allegro. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama