r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Czas na kolejne podsumowanie blogowej aktywności naszych użytkowników. O czym w ostatnim czasie pisali blogerzy portalu dobreprogramy?

Na początek mamy dla Was komentarz do niedawnej prezentacji iPhone X. Urządzenie to wprowadza szereg nowinek, wśród których wyróżnić należy 5,8-calowy, bezramkowy ekran OLED i autoryzację przy użyciu skanera twarzy. Jest także długo wyczekiwane ładowanie bezprzewodowe, dużo szybszy procesor i całkowicie przebudowany system iOS. Poza telefonami firma Apple pokazała między innymi kolejną odsłonę swojego zegarka. Oczywiście jeżeli nie chcemy wydawać 1600 zł na Apple Watch, z pomocą przychodzą nam podobnie wyglądające chińczyki. Jednym z nich jest Huami Amazfit Bip, dla którego wojtekadams przygotowuje swoje własne spolszczenie.

Jeżeli szukamy niedrogiego tableta z Windowsem, za około 220 dolarów możemy nabyć Chuwi Hi 10 Plus z dodatkową klawiaturą. Oczywiście całą tą elektronikę trzeba gdzieś zapakować, i tu przydaje się plecak, taki jak choćby Genesis Pallad 500. Są oczywiście rzeczy, które w naszym plecaku zmieszczą się na styk (np. klawiatura mechaniczna Genesis Thor 300 i Thor 300TKL) lub nie zmieszczą się wcale. Czego do naszego plecaka na pewno nie upchniemy? Elektrycznej hulajnogi Airwheel Z5. Urządzenie to zawiezie nas za to do odległego o 16 km miejsca z prędkością do 20 km/h. Oczywiście pod warunkiem, że po drodze nie będzie wzniesień bardziej stromych niż 15 stopni.

r   e   k   l   a   m   a

Przejdźmy do pozostałych zagadnień. Użytkownik keromatsu zastanawia się co zrobić, by odnieść sukces zawodowy jako specjalista IT. Na pewno przydatna będzie lektura blogów prowadzonych na naszej platformie. Można się z nich dowiedzieć między innymi o nowinkach, jakie Microsoft zamierza wprowadzić w kolejnych aktualizacjach Windows 10. Mamy także coś dla użytkowników starych wydań Wordpress i ciekawe narzędzie dla aministratorów i serwisantów pozwalające na proste zarządzanie aplikacjami w Windows.

Polecamy Waszej uwadze także słowniczek pojęć używanych przez twórców gier komputerowych i szerokie omówienie mobilnego systemu / nakładki MIUI, którą Xiaomi stworzyło na bazie czystego Androida od Google. Wiele ostatnio mówi się o oszustwach, jakich dopuszczają się kierowcy taksówek. Jeżeli macie dosyć usług tych panów, możecie przerzucić się na Ubera lub kupić w salonie najnowsze Audi ;-) Jeżeli prowadzicie na dobrychprogramach swojego bloga, zajrzyjcie do wpisu djfoxer, który stworzył właśnie aplikację do archiwizacji naszej twórczości. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.