r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

Historia rozwoju komputerów firmy Apple, przeglądarki Opera i Chrome - to niektóre z wpisów na naszych blogach. Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu blogów dobrychprogramów.

Bloger luqass pochylił się nad tematyką rozwoju komputerów z logiem nadgryzionego jabłka. A konkretnie, nad linią Maków, którą zapoczątkowano w 2000 roku. W pierwszej części poznamy komputer Power Mac G4 Cube, jego cenę detaliczną, a także oryginalny wygląd. Wprowadzenie nowej linii komputerów, jak stwierdza luqass, odmieniło sposób postrzegania komputera.

W minionym tygodniu swoją premierę miała stabilna wersja Opery 11, nic więc dziwnego, że na blogach pojawiły się wpisy poświęcone tej przeglądarce. Na temat używania paska adresu jak wiersza poleceń pisze Jaahquubel_. Z jego tekstu dowiemy się jak w prosty sposób rozszerzyć możliwości Opery. Z kolei tematem przenoszenia folderdu cache w Chrome zajął się Scottie33.

r   e   k   l   a   m   a

Jeśli jesteśmy już przy programach, warto zauważyć również tekst na temat aplikacji Klipper, którego autorem jest nintyfan. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.