reklama

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Jak co tydzień, w niedzielny wieczór publikujemy podsumowanie najciekawszych wpisów z naszej platformy blogowej. Na szczególną uwagę zasługują oczywiście publikacje cykliczne, w tym tygodniu reprezentowane m.in. przez trzeci odcinek Technologii w Awiacji poświęcony warunkom atmosferycznym i cykl Macminika o sprzęcie Apple skupiający się tym razem na komputerze przenośnym Apple PowerBook 2400.

Ponadto ze stałych cykli polecamy 10 pytań do..., gdzie na pytania użytkowników odpowiada akurat firma Neptis, czwartą odsłonę Od zera do spikera - sterujemy komputerem za pomocą głosu poświęconą aplikacji Spikit (przy okazji odsyłamy Was także do tekstu o Spikit API) i publikowanego od wielu tygodni przeglądu ciekawych gier na Androida. Co jeszcze ciekawego znajdziecie na naszych blogach? Świetny artykuł o zmianach w unijnym prawie dotyczącym dozwolonego użytku i związanego z nim pobierania utworów z Sieci i felieton na temat przydatności Linuksa dla zwykłych użytkowników. Możecie też przeczytać o budowie fotopułapki z Raspberry Pi, dalszej części zmagań użytkownika msnet z siecią Plus i przemyśleniach dotyczących poszukiwania pracy w helpdesku.

Stałym elementem naszego podsumowania są recenzje sprzętu i oprogramowania. W tym tygodniu możecie zapoznać się z testem telefonu Nokia 500, samojezdnego odkurzacza Samsung Navibot i wprowadzonego do sprzedaży w tym roku tabletu Samsung Galaxy Note 10.1. Ciekawscy mogą także przeczytać, jak wykorzystać urządzenie z Androidem w roli pilota TV i przyjrzeć się niegrzecznej aplikacji pogodowej, bankowej apce od T-Mobile i mobilnej przeglądarce internetowej Javelin. Na koniec polecamy Wam wpis o tunelowaniu SSH, recenzję stworzonej przez fanów gry STALKER: Lost Alpha i przypominamy, że pisanie na naszych blogach to potencjalna szansa na atrakcyjne nagrody ;-) Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama