reklama

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Tegoroczna wiosna nas nie rozpieszcza - maj póki co jest chłodny i deszczowy, co sprzyja spędzaniu czasu w domu i hamuje aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Chcąc zająć czymś czas w niedzielne popołudnie, najlepiej zapoznać się z naszym cotygodniowym przeglądem blogów.

Nasze podsumowanie zaczynamy od testów sprzętu, a konkretnie od recenzji smartfona wyposażonego w wysokiej klasy aparat - oczywiście chodzi tutaj o telefon Nokia Lumia 1020. Gdybyście szukali czegoś z Androidem, może Wam się spodobać niedroga Motorola Moto G. Jeżeli zaś najdzie Was ochota na coś większego od smartfona, sięgnijcie po rzut okiem na najnowsze dzieło Sony - tablet Xperia Z2. Jest to bardzo szybka maszyna, na której bez problemu uruchomimy wszystkie gry, w tym te opisywane w przez lordjahu w cyklu Po godzinach. Osoby posiadające telefon z rodziny Google Nexus mogą zainteresować się aplikacją Nexus Root Toolkit, która służy między innymi do rootowania i wgrywania custom ROM'ów w tych urządzeniach. Zainteresowani tym samym tematem właściciele telefonów Sony Xperia mogą zaś sięgnąć po poradnik stworzony przez Michq. A może kochacie granie na komputerze stacjonarnym? Jeżeli tak jest, zapoznajcie się z testem wydajnej karty graficznej GeForce GTX 780 od ASUS'a i pasującego do niej zasilacza Corsair CX750M.

A co z pozostałymi tematami? Warto przeczytać o sieci hotspotów Wi-Free od UPC, polskiej drukarce 3D od OMNI3D i czasopiśmie dla fanów starych komputerów Amiga. W naszym podsumowaniu nie mogło zabraknąć także oprogramowania - tym razem na blogi trafił program finansowy Skrooge, głosowy czytnik RSS i poradnik dotyczący porządków w aplikacji pocztowej. Polecamy także świetny wpis o PlayStation 2, felieton o bateriach w telefonach, recenzję Super Meat Boy i relację z CD-Action EXPO. Na koniec proponujemy zaś wywiad z blogerem cyryllo i kolejną odsłonę genialnego cyklu Technologia w Awiacji. Przypominamy również, że pisanie bloga na naszej platformie daje szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama