r   e   k   l   a   m   a
reklama

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Wyczekiwane przez wielu upały w końcu dotarły nad Wisłę- wyjątkowo ciepły weekend skłonił wielu do wyjazdu z miasta, na czym zyskały kurorty i większe ośrodki turystyczne. Ci, którzy zostali, mogą natomiast oddać się lekturze naszego podsumowania blogów ;-)

Nasz cotygodniowy przegląd blogów zaczynamy od kwestii sprzętowych. Na dobry początek coś dla zapalonych, komputerowych graczy - recenzja topowej karty graficznej ASUS ROG Matrix GTX 780 Ti Platinum. Grać można także (choć z dużo niższym poziomem detali) na komputerach przenośnych - na blogu znajdziecie test kosztującego małą fortunę Della XPS 15 Touch. Fani telefonów mogą zapoznać się z kolejnym wpisem o smartfonie Jiayu G4S, na którym z powodzeniem można grać w Androidowe gry opisywane przez lordjahu.

Co ponadto? Polecamy Waszej uwadze obszerną relację z ostatniej konferencji Apple, rzut okiem na najnowszą, testową wersję systemu operacyjnego OS X 10.10 Yosemite i kolejny wpis Macminika poświęcony archiwalnym produktom Apple - tym razem jest to przenośny iBook. Warto też zobaczyć, jak wygląda serwerownia VKontakte, poczytać o kondycji informatyki w polskiej edukacji i skorzystać z możliwości zadania pytania twórcom serwisu kodyrabatowe.pl. Z ciekawostek polecamy jeszcze małą recenzję komunikatora Tox, który jest podobno wolny od dodatków od NSA ;-) blogowe podsumowanie maja i felieton na temat walki Androida z Windows Phone. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii