r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Wyczekiwane przez wielu upały w końcu dotarły nad Wisłę- wyjątkowo ciepły weekend skłonił wielu do wyjazdu z miasta, na czym zyskały kurorty i większe ośrodki turystyczne. Ci, którzy zostali, mogą natomiast oddać się lekturze naszego podsumowania blogów ;-)

Nasz cotygodniowy przegląd blogów zaczynamy od kwestii sprzętowych. Na dobry początek coś dla zapalonych, komputerowych graczy - recenzja topowej karty graficznej ASUS ROG Matrix GTX 780 Ti Platinum. Grać można także (choć z dużo niższym poziomem detali) na komputerach przenośnych - na blogu znajdziecie test kosztującego małą fortunę Della XPS 15 Touch. Fani telefonów mogą zapoznać się z kolejnym wpisem o smartfonie Jiayu G4S, na którym z powodzeniem można grać w Androidowe gry opisywane przez lordjahu.

Co ponadto? Polecamy Waszej uwadze obszerną relację z ostatniej konferencji Apple, rzut okiem na najnowszą, testową wersję systemu operacyjnego OS X 10.10 Yosemite i kolejny wpis Macminika poświęcony archiwalnym produktom Apple - tym razem jest to przenośny iBook. Warto też zobaczyć, jak wygląda serwerownia VKontakte, poczytać o kondycji informatyki w polskiej edukacji i skorzystać z możliwości zadania pytania twórcom serwisu kodyrabatowe.pl. Z ciekawostek polecamy jeszcze małą recenzję komunikatora Tox, który jest podobno wolny od dodatków od NSA ;-) blogowe podsumowanie maja i felieton na temat walki Androida z Windows Phone. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.