reklama

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Co najlepiej robić w ciepły, niedzielny wieczór? Można spacerować, jeździć na rowerze, biegać bądź urządzać grilla w przydomowym ogórdku (o ile ktoś posiada ogródek). Wszystkie wyżej wymienione czynności są jednak potencjalnie niebezpieczne - aktywność fizyczna może wywołać kontuzję, zaś rozgrzane węgielki grilla aż się proszą, by dotkliwie poparzyć nasze dłonie. Dlatego nie ryzykuj bez potrzeby! W niedzielny wieczór oddaj się lepiej lekturze tygodniowego podsumowania blogów dobrychprogramów. Jest to bezpieczna i rozwijająca forma spędzania wolnego czasu, dzięki której szanse dotrwania do poniedziałku rosną wykładniczo. Zapraszamy do lektury ;-)

Nasze podsumowanie zaczynamy od poradnika zakupowego przeznaczonego dla osób planujących nabyć swój pierwszy komputer przenośny Apple - stworzony przez Macminika wpis Kupujemy MacBooka stanowi doskonały punkt wyjścia dla wszystkich potencjalnych nabywców MacBooków. Jeżeli ktoś woli sięgnąć po tablet, i to w dodatku taki z Windows 8.1, niech koniecznie zapozna się z recenzją tego typu urządzenia po 10 miesiącach intenstywnych testów. A gdyby ktoś miał ochotę poczytać co nieco o rozwiązaniach serwerowych, na naszym blogu znalazł się test bardzo mocnych maszyn od Della.

Czym byłoby podsumowanie blogów bez choćby kilku tekstów poświęconych smartfonom. Dzięki lekturze naszych wpisów dowiecie się między innymi, jakie to nowości pojawiły się ostatnio w aktualizacji Sailfish OS, czy topowy Samsung Galaxy S5 jest telefonem idealnym oraz jak wielkość ogromnego, 6-calowego ekranu Nokii Lumia 1520 wpływa na wygodę korzystania z tego telefonu.

Na koniec polecamy Waszej uwadze poradnik objaśniający, jak stworzyć regulowane ramię do aparatu lub mikrofonu, relację z czyszczenia superbrudnego komputera, zestawienie gier dostępnych w linuksowej wersji platformy Steam i wywiad z jednym z naszych blogerów - KyRolem. Zapraszamy do lektury

© dobreprogramy

Komentarze

reklama