Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy na blogach dobrychprogramów - co ciekawego w minionych 7 dniach napisali nasi użytkownicy i jakie zagadnienia poruszyli?

W sobotę, 30 sierpnia, mogliśmy przeczytać wpis poświęcony Netii, która zdaniem tomeeek64 nie postępuje do końca tak, jak należałoby tego oczekiwać oraz świetny artykuł autorstwa Mk13 omawiający wybrane produkty nieistniejącej już firmy Sony Ericsson. Niedziela przyniosła nam dokładne omówienie systemu operacyjnego Chrome OS - za tym ciekawym artykułem stał znany z linuksowego zacięcia Lucas. Poniedziałek to dwa wartościowe teksty - kolejna część cyklu poświęconego komputerom Commodore, za który odpowiada Shaki81 i napisana przez Scorpions.B recenzja ultrabooka konwertowalnego Lenovo Yoga 13. We wtorek natomiast mogliście przeczytać świetny felieton od Jusko o internetowych trollach.

Środa przyniosła nam ciekawe rozważania Januszka na temat promocji w świecie cyfrowej dystrybucji i recenzję pilota z wbudowanym żyroskopem i pełnowymiarową klawiaturą QWERTY za którą stoi Wojtekadams. Piątek to zapowiedź świetnego zegarka Smartwatch Gear S od Xomo_pl, podsumowanie konferencji Microsoftu podczas targów IFA autorstwa AntyHakera i napisana przez Wojtekadams recenzja minikomputerka z Androidem Minix X8-H. W piątek natomiast mogliście przeczytać kolejny odcinek poradnika Mikolaja poświęcony językowi programowania Scala i artykuł poświęcony systemowi operacyjnemu QNX - ten opisany przez McDracullo OS jest używany w krytycznych instalacjach jak elektrownie atomowe, stacje kosmiczne i... telefony BlackBerry ;-) Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
s