r   e   k   l   a   m   a
reklama

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Choć druga połowa sierpnia zbytnio nas nie rozpieszczała, ciepły i słoneczny wrzesień z nawiązką to wynagradza. Mijają kolejne dni a przyjazna aura trwa, co sprzyja powstawaniu kolejnych, wartościowych wpisów na blogach użytkowników dobrychprogramów ;-) podsumujmy najciekawsze z nich.

Zacznijmy od recenzji smartwatcha Samsung Gear 2 - sprawdźcie sami, czy koreański gigant uniknął w nim wpadek popełnionych w pierwszej generacji sprzętu. Warto też rzucić okiem na test konsoli do gier Sony PlayStation 4 - czy jest to urządzenie warte swojej ceny? Podobne pytanie - tym razem w kontekście zaprezentowanych niedawno nowinek Apple - zadał użytkownik Siplas. A skoro już przy telefonach Apple jesteśmy - warto na nich wypróbować Paper - nową aplikację do przeglądania Facebooka, za którą stoi sam Facebook. Właściciele smartfonów z Androidem mogą natomiast rzucić okiem na przeznaczoną na ich telefony grę słowną Słowotok i zapoznać się z kolejną odsłoną cyku Po godzinach. Jeżeli lubicie felietony, przeczytajcie uwagi GregKovala na temat systemów OEM dołączanych do komputerów oraz świetny artykuł Brain Internet Security.

Warto też poczytać o bezzałogowych maszynach latających tworzonych przez polski przemysł obronny, budowie własnego robota na bazie Arduino i aktualizacji domowego NAS-a. Wchodzącym na rynek pracy informatykom polecamy lekturę publikacji Student idzie do pracy. Studenci i uczniowie mogą zaś zapoznać się z nowinkami w kolejnej odsłonie przeglądarki Opera i poznać historię brytyjskiego komputera Sinclair MK 14. Na zakończenie przypominamy, że prowadzenie bloga na naszym portalu zwyczajnie się opłaca - najlepsi autorzy są regularnie nagradzani. Drukarki, smartfony i inteligente zegarki czekają ;-) Zapraszamy do lektury i pisania własnych tekstów!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane